Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOCKERSKÅL med lock, silver, empire, stämplad Johan Boye,(verksam 1832-45), Stockholm 1838, höjd ca 29 cm, vikt ca 725 g
Bruksslitage
604953
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här