Sockerskål silver empire

Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire
Sockerskål silver empire

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOCKERSKÅL med lock, silver, empire, stämplad Johan Boye,(verksam 1832-45), Stockholm 1838, höjd ca 29 cm, vikt ca 725 g

Bruksslitage

604953

2019-01-15