Giuseppe Capogrossi Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GIUSEPPE CAPOGROSSI (Italien, 1900-1972): Abstrakt komposition, signerad och daterad Capogrossi 62, akvarell, ca 12x18 cm

604954

2019-02-28