Ambrotypi

Ambrotypi
Ambrotypi
Ambrotypi
Ambrotypi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

AMBROTYPI, fotografi föreställande två kvinnor, 1850-tal, ca 15x13 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604959

2019-01-11