Antoni Tàpies akvarell Tema Abstrakt & konkret

Såld för:

64 000 SEK

Utropspris

80 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Komposition, signerad Tàpies, akvarell, ca 29,5x41 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Examinerad ur ram

604962

2019-02-28