Stol barock 1700-tal

Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal
Stol barock 1700-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, senbarock, 1700-talets första hälft, höjd ca 108 cm

Torrsprickor, delvis kompletterad, senare målning

604964

2019-01-15