Bruno Mathsson / Piet Hein ´´Supercirkel´´ bord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´, bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 70, diameter ca 129 cm

Bruksslitage, märken, repor

604972

2019-01-11