Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´, bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 70, diameter ca 129 cm
Bruksslitage, märken, repor
604972
2019-01-11