Bord Supercirkel

Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel
Bord Supercirkel

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´, bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 63 cm, 120x120 cm

Nagg och skrapmärken, slitage

604976

2019-01-12