Bord Supercirkel
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ´´Supercirkel´´, bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 63 cm, 120x120 cm
Kuntoraportti
Nagg och skrapmärken, slitage
604976
Päivämäärä:
2019-01-12