Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, biedermeierstil, 1800/1900-tal, skuren dekor, valnöt, senare textil klädsel, sitthöjd ca 43, total höjd 100 samt bredd 59 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

604977

2019-01-11