Per Olov Hjortell oljemålning

Per Olov Hjortell oljemålning
Per Olov Hjortell oljemålning
Per Olov Hjortell oljemålning
Per Olov Hjortell oljemålning
Per Olov Hjortell oljemålning
Per Olov Hjortell oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER OLOV HJORTELL (1928-2007): Pojke i gul skjorta, signerad och daterad Hjortell -60, olja på duk, ca 46x38 cm

604979

2019-01-11