Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKEPPSMODELL, trä, 1900-talets första hälft, bemålad, med invändig ljuspunkt, längd ca 120, höjd 95 cm, med stativ
Slitage, smärre bortfall
604981
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här