Skeppsmodell

Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEPPSMODELL, trä, 1900-talets första hälft, bemålad, med invändig ljuspunkt, längd ca 120, höjd 95 cm, med stativ

Slitage, smärre bortfall

604981

2019-01-13