Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Elin, 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6 x 29,7 cm
LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 270, ZG 260
Gulnader
604983
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här