Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Elin, 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6 x 29,7 cm

LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 270, ZG 260

Gulnader

604983

2019-01-12