Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Räv, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 60x74 cm

604986

2019-01-14