Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Höstlandskap med väg, signerad KA Nielsen, olja på duk, ca 62x93 cm

604987

2019-01-14