Folke Andreasson akvarell

Folke Andreasson akvarell
Folke Andreasson akvarell
Folke Andreasson akvarell
Folke Andreasson akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE ANDREASSON (1902-1948): Solbadande kvinna, signerad Andreasson, akvarell, bildmått ca 32x26 cm

604988

2019-01-14