Johnny Matsson träskålar

Johnny Matsson träskålar
Johnny Matsson träskålar
Johnny Matsson träskålar
Johnny Matsson träskålar
Johnny Matsson träskålar
Johnny Matsson träskålar

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY MATTSSON, (2) handgjorda träföremål, skålfat i mahogny, längd 51 cm, samt lövformat fat i teak, ca 14 x 10 cm, bägge signerade JM, 1900-talets andra hälft

Bruksspår

604989

2019-01-11