1800-tals fällbord

1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord
1800-tals fällbord

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

250 EUR

FÄLLBORD, ca 1800, fällbar rotfanerad skiva, tredelad fot i svart målat trä, 87 x 88 cm, höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage och små enstaka skador, delvis renoverat och kompletterat, senare målat.

604990

2019-01-11