1700-tals nattkista

1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista
1700-tals nattkista

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

350 EUR

NATTKISTA PÅ BENSTÄLLNING, senbarock, 1700-tal,
fanerat med ek och alm, välvt lock, benställning med svängda ben, låda i sargen, bredd ca 55, djup 37cm, höjd 87 cm.

Renoverat, kompletterat.

604991

2019-01-11