Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
350 EUR
NATTKISTA PÅ BENSTÄLLNING, senbarock, 1700-tal,
fanerat med ek och alm, välvt lock, benställning med svängda ben, låda i sargen, bredd ca 55, djup 37cm, höjd 87 cm.
Renoverat, kompletterat.
604991
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här