Veikko Eskolin-Esk

Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk
Veikko Eskolin-Esk

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 EUR

VEIKKO ESKOLIN-ESK (1936-2001) Komposition, signerad och daterad -87, rostfritt stål samt plexiglas 123x123 cm.

Spricka

605001

2019-01-11