Brosch lavasten

Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten
Brosch lavasten

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

BROSCH, kamé, föreställande klassisk kvinnoprofil av ljust olivgrön skuren lavasten, 1800-talets andra hälft, höjd 5 cm, ram i oädel metall

Kamé med nagg, nålfäste med bristning/lagning

605005

2019-01-11