Stolar barock 1700-tal
2019-01-11
605008
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 53, rygghöjd ca 119 cm
Åldersslitage, krön med lagning och komplettering