Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 53, rygghöjd ca 119 cm
Åldersslitage, krön med lagning och komplettering
605008
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här