Stolar barock 1700-tal

Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal
Stolar barock 1700-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 53, rygghöjd ca 119 cm

Åldersslitage, krön med lagning och komplettering

605008

2019-01-11