Cark Malmsten vitrinskåp Undantaget

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat i mahogny, 1900-talets andra hälft, överstycke invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, belysning, höjd ca 177, 96x37 cm, nyckel finns

Blekt, repor

605019

2019-01-15