Theo Tobiasse färglitografier

Theo Tobiasse färglitografier
Theo Tobiasse färglitografier

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): (2) Figurkompositioner, signerade, 153/225 resp 170/225, färglitografier, ca 26x26 cm

605022

2019-01-15