Emmafåtöljer 1800-talets senare hälft

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets senare hälft, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 40 cm

bruksslitage, klädsel med fläckar

605026

2019-01-11