Emmafåtöljer 1800-talets senare hälft
2019-01-11
605026
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EMMAFÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets senare hälft, höjd ca 90 cm, sitthöjd ca 40 cm
bruksslitage, klädsel med fläckar