Schumacher & co skulptur stenbyst

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

DEKORATIV SKUPTUR, kvinnobyst, gjutmarmor på röd stensockel, märkt Schumacher & co, 1900-talets början, höjd ca 55 cm

Smuts, nagg

605027

2019-01-16