Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
DEKORATIV SKUPTUR, kvinnobyst, gjutmarmor på röd stensockel, märkt Schumacher & co, 1900-talets början, höjd ca 55 cm
Smuts, nagg
605027
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här