Thure Thörn skulptur

Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THURE THÖRN (1918-2005): Skulptur, stående modell, bemålat gips, signerad T. Thörn 49, höjd ca 51 cm

Smärre färgbortfall och nagg

605032

2019-01-16