Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THURE THÖRN (1918-2005): Skulptur, stående modell, bemålat gips, signerad T. Thörn 49, höjd ca 51 cm
Smärre färgbortfall och nagg
605032
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här