Modellmöbler
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
MODELLMÖBLER, skala ca 1:5, 3 delar, arbetsbord med låda, stol samt skåp med hyllinredning bakom dörrpar, vitlackerad plåt, 1900-talets första hälft, höjd upp till 38 cm
Slitage, färgbortfall
605033
2019-01-11