Modellmöbler

Modellmöbler
Modellmöbler
Modellmöbler
Modellmöbler
Modellmöbler
Modellmöbler

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

MODELLMÖBLER, skala ca 1:5, 3 delar, arbetsbord med låda, stol samt skåp med hyllinredning bakom dörrpar, vitlackerad plåt, 1900-talets första hälft, höjd upp till 38 cm

Slitage, färgbortfall

605033

2019-01-11