Hörnskåp England

Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, England, 1800-tal, mahogny, tvådeltat, höjd ca 172 cm

lagningar, slitage

605038

2019-01-11