Gunnar Torhamn oljemålning

Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Fiskare vid strand, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 65x54 cm

605042

2019-01-12