Gunnar Torhamn oljemålning

Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Kvinnor vid bord, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 46x55 cm

605043

2019-01-12