Kar Neppel oljemålning

Kar Neppel oljemålning
Kar Neppel oljemålning
Kar Neppel oljemålning
Kar Neppel oljemålning
Kar Neppel oljemålning
Kar Neppel oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL NEPPEL (Tyskland 1883-): Stilleben, signerad Karl Neppel München, olja på duk, ca 70x100 cm

605045

2019-01-12