Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY,
Danmark/England (1824-1882): kustmotiv, signerad och daterad Wilhelm Melbye 1868, olja på duk, ca 60x85 cm
krackeleringar
605046
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här