William Melby Oljemålning

William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning
William Melby Oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY,
Danmark/England (1824-1882): kustmotiv, signerad och daterad Wilhelm Melbye 1868, olja på duk, ca 60x85 cm

krackeleringar

605046

2019-01-11