3 fåtöljer Verner Panton

3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton
3 fåtöljer Verner Panton

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

VERNER PANTON, fåtöljer, 3 st, "System 1-2-3", formgiven 1973, klädd i grå textil, fot i aluminium, sitthöjd 38 cm

Slitage, en stol med skador

605050

2019-01-11