Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
VERNER PANTON, fåtöljer, 3 st, "System 1-2-3", formgiven 1973, klädd i grå textil, fot i aluminium, sitthöjd 38 cm
Slitage, en stol med skador
605050
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här