Skrivbord Charles och Ray Eames

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLES OCH RAY EAMES, skrivbord "Aluminium Group", Herman Miller, skrivbord, skiva av vit laminat, benställning av aluminium, etikettmärkt Herman Miller, höjd ca 72, längd ca 183, bredd ca 90 cm

Några smärre kantskador, bruksslitage, lös skiva, skruvar saknas

605052

2019-01-11