Slagbord 1700-tal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, 1700-tal, barock, stomme i massiv furu, nitar och beslag i järnsmide, höjd ca 76 cm, skivans mått ca 98x75+58+58 cm
Åldersrelaterat slitage, renoverat, repor, nötningar och mindre avslag förekommer
605054
2019-01-11