Slagbord 1700-tal

Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, barock, stomme i massiv furu, nitar och beslag i järnsmide, höjd ca 76 cm, skivans mått ca 98x75+58+58 cm

Åldersrelaterat slitage, renoverat, repor, nötningar och mindre avslag förekommer

605054

2019-01-11