Matbord 1900-talets sista kvartal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av kromat stål, rund skiva av vit laminat, höjd ca 70 cm, diameter ca 148 cm

Lös skiva, skruvar saknas, slitage

605056

2019-01-11