Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av kromat stål, rund skiva av vit laminat, höjd ca 70 cm, diameter ca 148 cm
Lös skiva, skruvar saknas, slitage
605056
2019-01-11