Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "Hamnen i gult", motiv från Grötviks hamn, signerad Axel Olson, olja på duk, ca 33x47 cm

605058

2019-01-11