Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): "Hamnen i gult", motiv från Grötviks hamn, signerad Axel Olson, olja på duk, ca 33x47 cm
605058
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här