Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av stål, rund skiva av svart laminat, höjd ca 59, diameter ca 70 cm
Bruksslitage
605060
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här