Sidobord 1900-talets sista kvartal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av stål, rund skiva av svart laminat, höjd ca 59, diameter ca 70 cm

Bruksslitage

605060

2019-01-11