Fåtöljer Danmark
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, stålunderrede, fast stoppad sits och rygg med ullklädsel (sannolikt Kvadrat, Hallingdal), 1900-talets andra hälft, ena fåtöljen etikettmärkt Bondo Gravensen, København, höjd ca 80, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage
605061
2019-01-11