Fåtöljer Danmark

Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark
Fåtöljer Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, stålunderrede, fast stoppad sits och rygg med ullklädsel (sannolikt Kvadrat, Hallingdal), 1900-talets andra hälft, ena fåtöljen etikettmärkt Bondo Gravensen, København, höjd ca 80, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

605061

2019-01-11