Fåtöljer modell Avalon

Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon
Fåtöljer modell Avalon

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, modell "Avalon", Lind Furniture, Danmark, 2000-tal, klädsel i svart skinn, benställning av förkromat stål, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

605064

2019-01-15