Marianne Ågren oljemålning

Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i gul hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 79x80 cm

605069

2019-01-11