Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i gul hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 79x80 cm
605069
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här