Rölakanmatta Birgitta Södergren

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gula, bruna och grå nyanser, signerad BS (Birgitta Södergren), ca 236x153 cm

Slitage, fläckar

605070

2019-01-11