Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, rölakan, 1950-/60-tal, geometrisk dekor i gula, bruna och grå nyanser, signerad BS (Birgitta Södergren), ca 236x153 cm
Slitage, fläckar
605070
2019-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här