Gunnar Löberg oljemålning

Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Sjöbodar, signerad och daterad G Löberg -1942, olja på duk, ca 42x50 cm

605071

2019-01-14