Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Sjöbodar, signerad och daterad G Löberg -1942, olja på duk, ca 42x50 cm
605071
2019-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här