Fåtölj från Göte Möbler

Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler
Fåtölj från Göte Möbler

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTE MÖBLER, Götene, fåtölj, 1970-tal, bok, sits och ryggdyna klädda i grönt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

605072

2019-01-11