Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, bäddsoffa, blandstil, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, senare knoppar, bemålad pärlgrå, dyna samt plymåer, sitthöjd ca 47 samt 174x57

Renoverad, kompletterad, flagad färg, bruks och åldersrelaterat slitage

605073

2019-01-11